S.S.S

SORULARINIZI CEVAPLIYORUZ

IPTV Nedir ?

Yayınlar ne kadar geriden geliyor?

KARASAL, UYDU, KABLOLU YAYIN değildir. IPTV= İnternet üzerinden bilgisayarlar aracılığıyla gelen bir yayın olması sebebiyle. Serverlerimizden 5 ile 7 saniye arasında gecikmeli çıkmaktadır. Çıktıktan sonra bağlı olduğunuz Ülke, Ülkede hizmet gösteren internet sağlayıcınız, internet sağlayıcınızın kullandığı terminal şebeke binaları, dağıtıcı kol başları, binanızdaki router switch ve evinizde olan modem sıralamasıyla beraber kullandığınız cihazın işlemci ve ram yoğunluğuna göre bir gecikme söz konusu olabilmektedir. Bu gecikme ülkelere göre ve normal şartlarda 12 saniye ile 90 saniye arasında değişim gösterdiği müşteri dönüşlerinden tespit edilmiştir. Sorunlu ve kalitesiz internet bağlantılarında bu süre daha da uzayabilir.

IPTV internet kotasını tüketir mi?

IPTV internet üzerinden çalışan bir sistemdir. Haliyle interneti kullanan bir sistem internet kotasını kullanır. HD yayın veriyoruz ne kadar kota yemesiyle ilgili internette araştırma yaparak bilgi bulabilirsiniz.

Satın aldım ama üyelik bilgilerim gelmedi. Sorun nedir?

Satın alma işleminizden sonra ödeme bilgileriniz ile (isim soyisim ve telefon numarası) canlı destek operatörlerimize bildirmeniz durumunda üyelik işlemleriniz açılması işlemini hızlandırmış olursunuz.

11:00 – 23:00 saatleri içerisinde (12 saat) destek veren operatörlerimiz size teknik destek, siparişleriniz, üyelikleriniz ve sorularınız için yardımcı olmak için hizmet vermektedir.

11:00-23:00 saatleri dışında satın aldığınız tüm UYDU Cihazı için olan üyelikler ilk mesai saatinde online yardım yada e-mail ile tarafınıza gönderilecektir.

Android için alınan üyelikler cihaza teknik destek departmanımız uzakltan yükleme yapılacağı için mesai saatleri içinde yükleme yapılmaktadır.

IP Tv izlemek için internet gereklimidir?

Evet kesinlikle olmazsa olmaz şey internet bağlantısıdır. Bağlantı hızınızın 8mb olması bile ip tv izlemeniz için yeterlidir. Önerilen bağlantı hızı 3mbit ve üzeridir.